Szklarnia ogrodowa, tunele foliowe, szklarnie hobby

SZKLARNIE STALOWE OGRODOWE

PAWILONY OGRODOWE-INSPEKTY

PROFESJONALNE TUNELE FOLIOWE

 

O firmie

Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości stalowych szklarni ogrodowych,
tuneli foliowych, pawilonów ogrodowych, inspektów, osprzętu do nich,chodników szklarniowych oraz opatentowanych ekokomposterów kulowych a także szklarni i oranżerii aluminowych, krytych poliwęglanem komorowym.
Działamy na rynku od 2003r służąc naszym klientom i nie tylko fachowym doradztwem, pomocą, transportem zamówionych produktów, montażem oraz kompleksowym serwisem.
Doświadczenie zdobyte na rynku w wyniku działalności firmy przekłada się na jakość i profesjonalizm oferowanych usług i produktów.
Firma TOMEX wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom rynku stara się dopasować indywidualnie do danego klienta.
Podstawą działania firmy jest fachowość, terminowość oraz to, iż nigdy nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy w potrzebie!!!
Siedziba firmy znajduje się w Łodzi.
Zapraszamy i życzymy wszystkim naszym klientom zadowolenia oraz
zdrowych i dorodnych zbiorów uzyskanych w naszych szklarniach i tunelach foliowych.

Od 2019r jesteśmy przedstawicielem bardzo renomowanego Niemieckiego producenta profesjonalnych tuneli uprawowych oraz stołów ekspozycyjnych i zalewowych. Są to konstrukcje najwyszej jakości o innowacyjnych rozwiązaniach dzięki czemu zapewniają zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta. Konstrukcje tuneli, szklarni i hal są przywożone dla klienta z terenu Niemiec dzięki czemu nie płaci on VAT-u.  Kalkulacje i wyceny odbywają się indywidualnie dla klienta.


T O M E X
91-082 Łódź
ul.Srebrzyńska 47
tel/fax. +48 42/634-01-47
kom.+48 604-444-415
email: tryksa@poczta.onet.pl