Szklarnia ogrodowa, tunele foliowe, szklarnie hobby

SZKLARNIE STALOWE OGRODOWE

PAWILONY OGRODOWE-INSPEKTY

PROFESJONALNE TUNELE FOLIOWE

 

Inspekty i wyposażenie

Jako dodatkowe wyposażenie oferujemy Państwu stoły i półki szklarniowe do całkowitej zabudowy wnętrza lub tylko np. po jednej stronie. Stół lub półka jest wygodnym miejscem do wykonywania drobnych prac jak np. przesadzanie lub miejscem do przechowywania drobiazgów i narzędzi.

Rynny do odprowadzania deszczówki pozwalają na zbieranie wody z opadów co może znacznie ograniczyć koszty wody.

Automaty termiczne bardzo dobrze sprawdzające się w okresie dużych upałów i kiedy nie ma nas w domu, np. okresy urlopowe. Proponujemy również proste w montażu i funkcjonalne prowadzenie roślin - druty do podwiązywania pnączy - głównie pomidorów.

Oferujemy też uniwersalne chodniczki do szklarni i tuneli foliowych, które zapewniają czystość, porządek w naszych uprawach i ułatwiają przemieszczanie się. W okresach obfitego podlewania pozwalają uniknąć błota i zachować czystość. Jeden element do dowolnego łączenia 0,36mx1,20m.

Kompletne systemy nawadniające firmy CLABER zapewniają minimum pracy przy uprawach, dają możliwość nawadniania różnych rodzajów roślin odpowiednią dawką wody z nastawieniem czasu, częstotliwości. Pełna automatyzacja.

Posiadamy również w swojej ofercie skrzynie inspekcyjne - inspekty w dwóch wersjach UNI i VBU2. Oba modele są wykonane z profili ocynkowanych do 1,5mm grubości i pokryte specjalnym szkłem szklarniowym „HELIOS”. Inspekty mają wymiary: UNI długość 1,36m, szerokość 1,0m, wysokość 0,22m i waga 32kg. VBV2 długość 1,99m, szerokość 1,5m, wysokość 0,55m i waga 85kg.

Wyposażenie szklarni i tuneli foliowych pozwala na zmniejszenie ilości pracy przy uprawach jak również na zachowanie wygody i porządku oraz dodatkowego miejsca.

Okapy, parapety fundamentowe oferowane jako wyposażenie dodatkowe wykonane z blachy stalowej 0,5mm w kolorze brązu i odpowiednio wyprofilowane osłaniają betonowy podstawę szklarni i tworzą estetyczne wykończenie fundamentu.

Inspekty i wyposażenie

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Niniejszy opis jest wyłącznie informacją  i nie stanowi oferty handlowej w myśl art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błedy powstałe nie z jego winy.