Szklarnia ogrodowa, tunele foliowe, szklarnie hobby

SZKLARNIE STALOWE OGRODOWE

PAWILONY OGRODOWE-INSPEKTY

PROFESJONALNE TUNELE FOLIOWE

 

Profesjonalne tunele uprawowe

Firma Tomex jest przedstawicielem w Polsce niemieckiego producenta bardzo wysokiej jakości profesjonalnych tuneli uprawowych, stołów zalewowych i ekspozycyjnych oraz hal i szklarni modułowych.
Jest to oferta skierowana do plantatorów, producentów roślin, kwiatów oraz innych przemysłowych upraw.
Konstrukcje wykonane są z rur i profili ocynkowanych ogniowo (najlepsza możliwa forma zabezpieczenia antykorozyjnego profili)
o grubości 2". Do pokrycia używana jest stabilizowana cztero letnia folia Lumisol 200mq o przejrzystości 88% z filtrem UV. Przód i tył tuneli pokryty jest 6mm poliwęglanem komorowym również z filtrem UV.
Tunele posiadają wrota przesuwne (różne wielkości zależnie od modelu) i klapy do wietrzenia nad drzwiami. Każdy łuk tunelu na wspornik oraz jest mocowany do podłoża kotwami wkręcanymi 60cm. Są to konstrukcje bardzo trwałwe i ergonomiczne w eksploatacji. Łuki tuneli mogą być w dwóch odstępach 1,5m i 2m - zależnie od życzenia klienta.
Na zamóweienie można wykonać tunele z pokryciem tzw. folią wężową co oznacza, ze każda sekcja tunelu (odstęp między łukami) ma osobny arkusz foli. Jest to szczególnie przydane w wypadku potrzeby wymiany uszkodzonej części pokrycia tunelu.
Każdy tunel posiada możliwość rozbudowy na długości.
Wychodząć na przeciw różnym potrzebom i indywidualnym zamówieniom klientów tunele również mają możliwość wietrzenia bocznego, zwijanego lub uchylnych boków - dana sekcja (od łuku do łuku).
Oferowane są różne modele i wielkości. Systemy łączenia tuneli i szklarni.

 
 
Wszystkie tunele, hale stoły zalewowe i ekspozycyjne są wykonywane na indywidualne zamówienie. Dostarczane własnym transportem z terenu Niemiec. Stawka jest uzależniona od odległości, rozdzaju konstrukcji oraz ich ilości.
Klient otrzymuje fakturę na firmę z odliczonym VAT-em po sprawdzeniu aktywności podatnika VAT w UE.
Istnieje również możliwość zamówienia usługi montażu i jest ona ustalana równiez indywidualnie.
 
Insywidualna kalkulacja wraz z ceną za dany projekt. Możliwość wykonania niestandardowych zamówień.

W wypadku pytań zapraszam do kontaktu.