Szklarnia ogrodowa, tunele foliowe, szklarnie hobby

SZKLARNIE STALOWE OGRODOWE

PAWILONY OGRODOWE-INSPEKTY

PROFESJONALNE TUNELE FOLIOWE

 

Szklarnie Stalowe

Proponujemy Państwu bardzo wysokiej jakości szklarnie wykonane z profili stalowych ocynkowanych ogniowo - najtrwalszy rodzaj o grubości od 0,8mm do 3mm pokryte specjalnym szkłem o podwyższonej przepuszczalności promieni słonecznych typu „HELIOS" o grubości 3,8mm - szkło bezołowiowe. Szkło to jest matowe co dzięki czemu rozprasza promienie słoneczne i zapobiega nawet w największe upały przypalaniu roślin dzięki czemu nie trzeba stosować bielenia, wieszania gazy i zasłon. Na życzenia klienta za dopłatą można zastosować pokrycie poliwęglanem komorowym 6mm z filtrem UV.

Szklarnie w zależności od modelu mają drzwi rozsuwane: 0,8m x 1,6m lub dwuskrzydłowe otwierane o wymiarach: szerokość 1m(2x0,5m) i 1,7m w obu końcach. Na życzenia klienta konstukcja może być malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL - cena +50% ceny szklarni.

Szklarnie występują w wersji wolno stojącej M32,M35 i KN oraz przystawiane do ścian budynków, murów itp. M33.

Wszystkie konstrukcje charakteryzują się dużą estetyką, jakością wykonania, funkcjonalnością i wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Odporne na wiatry do 190km/h.

Szklarnie są skręcane jedną wielkością śrub i oszklone bez użycia żadnej zaprawy i kitu co daje możliwość wielokrotnego montażu i demontażu. Możemy szklarnię przenosić z miejsca na miejsce - np. przeprowadzka.

Szklarnie posiadają lekko pochylone boki - typ holenderski co poprawia nasłonecznienie.

Wysokość w szczycie 2,17m, przy ścianach 1,46m -wysokość rośnie o wysokość fundamentu.

Do każdego modelu można zainstalować jako wyposażenie dodatkowe: półki, stoły szklarniowe, rynny, prowadzeni roślin - pnączy a także chodniczki zapewniające porządek i czystość oraz ułatwiające przejście. Bardzo popularne są automaty termiczne montowane na oknach dachowych. Szczególnie przydatne w okresach urlopowych lub dłuższej nieobecności - szklarnia sama w zależności jak ustawimy automat otworzy oka i wywietrzy wnętrze.

Szklarnie występują w szerokościach: 2,43, 2,50,  2,63m lub 3,00m i długości od 3m do praktycznie nieograniczonej. Długość można dowolnie przedłużać, skok co 0,5m. Ze względu, że niektóre rośliny nie tolerują się wzajemnie można założyć ścianki wewnętrzne z drzwiami.

Na każde 3m długości szklarni przypadają dwa okna dachowe.

foto

Obie te szklarnie posiadają drzwi dwuskrzydłowe o szerokości 1m(2x0,5m), w obu końcach oraz dwa okna dachowe w wersji standard o długości 3m.

Na każde 1.5m przedłużenia przypada dodatkowe okno. Szklarnię można dowolnie przedłużać. Szkło typu „HELIOS”

M32: szer. 2.63m, wys. 2.17m, waga 430kg.
M35: szer. 3.0m, wys. 2.17m, waga 450kg.

 

 

foto

Szklarnia przystawiana do ściany budynku. Zimą ociepla budynek. Posiada dwuskrzydłowe drzwi o szerokości 1m w obu końcach oraz dwa okna dachowe w wersji podstawowej o długości 3m.

Podobnie jak inne modele dowolnie przedłużana co 1.5m, gdzie na każde przedłużenie przypada jedno okno dachowe. Szkło typu „HELIOS”

M33: szer. 2.43m, wys.2.21m, waga 400kg.

 

 

foto

Szklarnia ta ma przesuwane drzwi o szerokości 80cm z jednej strony – możliwość dokupienia drugich drzwi oraz dwa okna dachowe w wersji podstawowej długiej 3m. Możliwość dowolnego przedłużania po 0,5m (50kg).

Szkło typu „HELIOS”

KN: szer. 2.58m, wys. 1.84m, waga 330kg

oferta szklarnie

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Niniejszy opis jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty handlowej w myśl art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błedy powstałe nie z jego winy.